• Esenbey Mah. Elhacı Mahmut Cad. Giray Pasajı 42/P-5
    Niğde / MERKEZ

  • (388)213 15 71
    giraykonut@gmail.com

GİRAY'a VERGİ REKORTMENİ

GİRAY'a VERGİ REKORTMENİ

Tarih:

MUSTAFA GİRAY - GİRAY İNŞAAT VERGİ REKORTMENLİKLERİ


-    2007 yılında Niğde İli Vergi 2.'si Plaketi ve 2014 yılında gelir vergisinde yine ilk sıralarda olan şirketimiz son 10 yıldır vergi konusunda hassaslığını korumaktadır.
 

NİĞDE'de 2017 yılı gelir vergisinde en yüksek beyanda bulunanlar arasında ilk 5’e giren Giray İnşaat Sahibi Mustafa Giray'ı kutlayan Niğde Defterdarı Nurettin Akdaş, Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı teşekkür belgesini sundu. 

 

Niğde Defterdarı Nurettin Akdaş, Vergi Dairesi Müdürü Selda Altunsayar, Gelir Dairesi Müdür Vekili Aydın Meriç, 2017 yılı gelir vergisinde en yüksek beyanda bulunanlar arasında ilk 5 kişi arasında bulunan Giray İnşaat Sahibi Mustafa Giray’ı ziyaret etti. Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı teşekkür belgesini Mustafa Giray’a teslim eden Niğde Defterdarı Nurettin Akdaş, "Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır. Tüm dünyada ve ülkemizde yapılan tüm yatırımlar alt yapıdan, üst yapıya, eğitimden sağlığa, ulaşımdan sosyal tesislere bunları hemen hemen tamamı devletin elde ettiği ve topladığı vergi gelirleriyle gerçekleşiyor. Bu kapsamda verdiğimiz her vergi kendi geleceğimiz kendi sağlığımız kendi kalkınmamız acısından da önemli” dedi.

 

Giray İnşaat Sahibi Mustafa Giray ise, "Sayın Defterdarın nezdinde bütün defterdarlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Elbette vergisiz devlet olmaz, devletsiz de millet olmaz. Ayakta durmamız için, bekamız için vergimizi ödemeliyiz ve herkes de vergi konusunda üzerine düşen görevi layıkı ile yapmalı verilen vergiler zaten vatandaşa yatırım ve hizmet olarak geri dönüyor dolayısıyla gelecek nesillere de iyi bir ülke bırakmak için vergimizi ödemeye devam edeceğiz” diye konuştu.Kaynak :https://www.hurriyet.com.tr/giraya-vergi-rekortmeni-plaketi-40784851
 Haberler sayfasına dön