• Esenbey Mah. Elhacı Mahmut Cad. Giray Pasajı 42/P-5
    Niğde / MERKEZ

  • (388)213 15 71
    giraykonut@gmail.com

Misyonumuz

Öncü olmak ve farklılık yaratmak gayesiyle hareket etmek ve bunu toplumun tüm müştereklerine katkı sunacak şekilde gerçekleştirmek.

İnşaat projelerimizi tasarlarken, inşa ederken ve tamamlarken şu dört hususta daima ısrarcı olmak: ‘özgün’, ‘güvenli’, ‘yüksek kaliteli’ ve ‘uygun maliyetli’.

Öncü olmak ve farklılık yaratmak gayesiyle hareket etmek ve bunu toplumun tüm müştereklerine katkı sunacak şekilde gerçekleştirmek.

Ulusal ve uluslararası düzeydeki tüm başarıları ve kârları, ulusun ekonomik ve sosyal refahını ileriye taşıyacak şekilde paylaşmak ve organize etmek.

Müşteri odaklı vizyonumuz gereği, müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak.

Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, idari yetkililerimizle ve halkımızla olan ilişkimizde hiçbir şekilde ‘hata’ya mahal vermemek ve önceliğimizi karşılıklı güven üzerine kurmak.

Tüm faaliyetlerimiz boyunca, Giray Konut çalışanlarının kariyer gelişimine katkıda bulunmak ve ihtiyaçlarını saptamak. Ve bu sayede, çalışanlarımız ile karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık bir ilişki kurmak.

Stratejimiz

Giray Konut’un öncelikli olarak ana stratejisi, Niğde’de, inşaat sektöründe yakaladığı temel başarıyı güçlendirmektir. Sonrasında bu başarıyı yurdun dört bir yanına taşımak ve bu sayede şirkete ulusal bir ün kazandırmaktır. Ve en nihayetinde bu ünü ve başarıyı, uluslararası arenaya taşımak ve inşaat sektörünün en iyilerinden biri olmaktır.

Değerlerimiz

Tüm faaliyetlerimizin temelinde, şirketimizin temel değerleri yatmaktır. Bu temel değerlerin en başlarında, etik unsurlar vardır: Şeffaflık, Hesap Verebilirlik ve Disiplin. Ve ayrıca, tüm bunları mümkün kılacak ilkelerimiz vardır: Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Ekolojik Bütünlük.