• Esenbey Mah. Elhacı Mahmut Cad. Giray Pasajı 42/P-5
    Niğde / MERKEZ

  • (388)213 15 71
    giraykonut@gmail.com

TOPLU PROJE YAPIMI

TOPLU PROJE YAPIMI

Tarih:

Toplu konut ile günümüzdeki şehirlerin barınma ihtiyacını karşılamak için inşa edilen bir veya birden fazla konuttan oluşan yerleşim alanları olarak tanımlanmaktadır. Toplu projelerde tek konut villa tarzında toplu yerleşim merkezleri de yapılmaktadır.

Toplu konut Giray Konut profesyonelliğiyle bütünleşerek daha da önem kazandı. Devlet eliyle yapılan yatırımlar sonucunda da oluşan toplu konut daireleri vatandaşlar için uygun kredi seçenekleri ve desteğiyle de satışa sunulmaktadır.

 

Türkiye’de Giray Konut ayrıcalığıyla inşa edilen projelerimiz binlerce aileye rahat bir yaşam sürmenin kapısını aralıyor. Şehirleşme oranının sürekli arttığı da dikkate alındığında konut ihtiyaçlarının da doğru orantıda arttığını söyleyebiliriz.

 

Toplu konut projelerinde deprem riski göz önünde bulundurularak binalar inşa edilmeli

 

Deprem riskinin yüksek olduğu ülkemizde kentsel dönüşüm de büyük önem taşımaktadır. Bu çerçeveler doğrultusunda imar mevzuatı baştan ele alınarak yapılaşma tercihleri de daha dikkatli olarak gözden geçirilmelidir.

Kentsel dönüşümde ve toplu konut yapımında Giray Konut olarak sektörümüzdeki her şeyi titizlikle inceliyor ve takip ediyoruz.

 

Toplu konut yapımındaki amaçların en başında vatandaşların evlerine sahip olmasının yanısıra, kaliteli ve düzgün konutlarda yaşamalarıdır.

Vatandaşlarımız için daima düzgün konutlar inşa etmek için A’dan Z’ye her şeyi titizlikle inceliyor, bu incelikler doğrultusunda projelerimizi teslim ediyoruz.Haberler sayfasına dön